Skip to the main content

Functionarissen

0 FunctionarisFunctionarissen
Resultaten
Clubbestuurslid, Clubledenadministrateur, Clubcoordinator nieuwe leden, Club AMP

Ans Albada-Hammink

ans.albada@hotmail.com

Club competitieleider extern, Clubbestuurslid

Nancy de Boer

nancydeboer.bridge@gmail.com

Gediplomeerde Technisch Clubleiders ("TCL")
Gediplomeerde Bridgedocenten
Club TC-lid, Club contactpersoon NBBR

Karin Bouma

karin.bouma@hotmail.nl

Clubwebmaster, Club contactpersoon NBBR, Clubbeheerder USS, Club TC-lid

Guus van Boven

guus.vanboven@gmail.com

Club contactpersoon NBBR, Clubmateriaalbeheerder

Irene Brandsen

irene.brandsen@outlook.com

Lustrumcommissie 2025
Gediplomeerde Wedstrijdleiders ("WL")
Vertrouwenscontactpersoon

Geertje Duursema

geertje@duursema.com

Vertrouwenscontactpersoon
Club TC-voorzitter, Club contactpersoon NBBR

Esther Grootnibbelink

esther@grootnibbelink.com

Clubvoorzitter

Jacob Hop

jacobhop@solcon.nl

Gediplomeerde Technisch Clubleiders ("TCL")
Clubpenningmeester

Hans de Jong

jo.wil@gmx.net

Zomerbridgecommissie
Club contactpersoon NBBR, Club TC-lid

Ron Koel

ron.koel@ziggo.nl

Clubbeheerder USS, Clubwebmaster

Elmar van Krimpen

elmarvankrimpen@me.com

Redactie/Website-commissie
Club contactpersoon NBBR

Willem Meier

meier-verheij@kpnmail.nl

Donderdagmiddagbridgecommisie (DC)
Club TC-lid, Club contactpersoon NBBR, Clubbeheerder USS

Aad Ramondt

aad.ramondt@gmail.com

Club contactpersoon NBBR, Club TC-lid

Jaap Ravenhorst

jaapravenhorst@hotmail.nl

Lustrumcommissie 2025
Gediplomeerde Technisch Clubleiders ("TCL")
Gediplomeerde Bridgedocenten
Clubmateriaalbeheerder

Eldrith Saraber-Hooi

eldrithooi@gmail.com

Materiaalcommissie
Clubmateriaalbeheerder

Frans Snijder

fjsnijder@gmail.com

Materiaalcommissie
Zomerbridgecommissie
Clubwebmaster, Club contactpersoon NBBR, Clubledenadministrateur, Clubsecretaris

Ad de Vries

hoeve.tertulia@gmail.com

Dupliceercommissie
Donderdagmiddagbridgecommisie (DC)
Redactie/Website-commissie
Clubbeheerder USS, Clubwebmaster

Michiel Wilbers

m.wilbers@stater.nl

Redactie/Website-commissie
Zomerbridgecommissie
Gediplomeerde Wedstrijdleiders ("WL")